Заказ
бiлетаў:

  • +375 (176) 55-55-55 — гарадскi
  • +375 (29) 175-27-84 — вэлком
  • +375 (29) 853-27-84 — мтс
kvitki.by

7360

iнфармацыя
i заказ бiлетаў

Конкурс маладых выканаўцаў

Спіс пераможцаў конкурсу маладых выканаўцаў

1993 год
Саўленайтэ Алена

Саўленайтэ Алена

Гран-пры

1994 год
Кудрына Наталля

Кудрына Наталля

Гран-пры

Тамэла Наталля

Тамэла Наталля

І прэмія

Вайтовіч Леанід

Вайтовіч Леанід

І прэмія

Грыбалёва Ларыса

Грыбалёва Ларыса

ІІ прэмія

Літоўка Алёна

Літоўка Алёна

ІІ прэмія

Воранава Таццяна

Воранава Таццяна

ІІ прэмія

Дарафеева Ірына

Дарафеева Ірына

ІІІ прэмія

Каліна Таццяна

Каліна Таццяна

ІІІ прэмія

1995 год
Ален

Ален

Гран-пры

1998 год
Алешка Вікторыя

Алешка Вікторыя

Гран-пры

2001 год
Качароўскі Дзмітрый

Качароўскі Дзмітрый

Гран-пры

2003 год
Аўчароў Уладзімір

Аўчароў Уладзімір

І прэмія

Сапацькоў Максім

Сапацькоў Максім

ІІ прэмія

Аляхно Руслан

Аляхно Руслан

ІІ прэмія

2007 год
Кульша Алеся

Кульша Алеся

Гран-пры

Пагаржэльская Анастасія

Пагаржэльская Анастасія

І прэмія

Вярковіч Ірына

Вярковіч Ірына

ІІ прэмія

Перавошчыкаў Павел

Перавошчыкаў Павел

ІІІ прэмія

2009 год
Салаўёў Аляксандр

Салаўёў Аляксандр

Гран-пры

Шэлег Ульяна

Шэлег Ульяна

І прэмія

Халатава Маргарыта

Халатава Маргарыта

ІІ прэмія

Вяршэнскі Дзяніс

Вяршэнскі Дзяніс

ІІІ прэмія

Лапіцкі Глеб

Лапіцкі Глеб

Спецыяльны прыз імя У.Мулявіна

2011 год
Худзінец Кацярына

Худзінец Кацярына

І прэмія

Пацэвіч Дзяніс

Пацэвіч Дзяніс

ІІ прэмія

Кудрыцкая Дар’я

Кудрыцкая Дар’я

ІІ прэмія

Коласаў Андрэй

Коласаў Андрэй

ІІІ прэмія

Доліч Яўген

Доліч Яўген

ІІІ прэмія

Сямёнава Радміла

Сямёнава Радміла

ІІІ прэмія

2012 год
Шульгіна Дар’я

Шульгіна Дар’я

І прэмія

Філіпава Анастасія

Філіпава Анастасія

ІІ прэмія

Чорны Аляксей

Чорны Аляксей

ІІ прэмія

Ганчарова Кацярына

Ганчарова Кацярына

ІІІ прэмія

Гаршкоў Вячаслаў

Гаршкоў Вячаслаў

ІІІ прэмія

2013 год
Грыбусава Валерыя

Грыбусава Валерыя

Гран-пры і Спецыяльны прыз імя У.Мулявіна

Кірыенка Наталля

Кірыенка Наталля

І прэмія

Жук Ксенія

Жук Ксенія

ІІ прэмія

Чабан Андрэй

Чабан Андрэй

ІІ прэмія

Цямчык Андрэй

Цямчык Андрэй

ІІІ прэмія

Шаранкоў Ягор

Шаранкоў Ягор

ІІІ прэмія

2014 год
Молаш Аліна

Молаш Аліна

Гран-пры і Спецыяльны прыз імя У.Мулявіна

Шумская Кацярына

Шумская Кацярына

І прэмія

Ламака Наталля

Ламака Наталля

ІІ прэмія

Міхайлаў Артур

Міхайлаў Артур

ІІ прэмія

Заблоцкая Лідзія

Заблоцкая Лідзія

ІІІ прэмія

Грыгор’еў Андрэй

Грыгор’еў Андрэй

ІІІ прэмія

2015
Валахановіч Таццяна

Валахановіч Таццяна

Гран-пры і Спецыяльны прыз Уладзіміра Мулявіна

Касцюкевіч Мікіта

Касцюкевіч Мікіта

І прэмія

Цямчык Андрэй

Цямчык Андрэй

ІІ прэмія

Войтуль Лізавета

Войтуль Лізавета

ІІ прэмія

Захарка Яўген

Захарка Яўген

ІІІ прэмія

Нікіцін Дзмітрый

Нікіцін Дзмітрый

ІІІ прэмія

2016
Саванец Аляксандр

Саванец Аляксандр

I прэмія і спецыяльны прыз імя Ул.Мулявіна

Жукоўская Ніна

Жукоўская Ніна

II прэмія

Бараноўская Марына

Бараноўская Марына

II прэмія

Ласоўскі Аляксандр

Ласоўскі Аляксандр

III прэмія

Бучылка Ксенія

Бучылка Ксенія

III прэмія

Вітушкіна Аляксандра

Вітушкіна Аляксандра

III прэмія

2017
Вольга Булай

Вольга Булай

Гран-пры і Спецыяльны прыз Уладзіміра Мулявіна

Ганна Трубяцкая

Ганна Трубяцкая

І прэмія

Аляксей Грыневіч

Аляксей Грыневіч

ІІ прэмія

Аляксандр Малашэнка

Аляксандр Малашэнка

ІІІ прэмія

Мілана Урбановіч

Мілана Урбановіч

ІІІ прэмія

2018
Злата Ларчанка

Злата Ларчанка

І прэмія

Аліна Чыжык

Аліна Чыжык

ІІ прэмія

Дзяніс Чуракоў

Дзяніс Чуракоў

ІІІ прэмія