Лаўрэаты фестывалю

1993

Алена Саўленайтэ - Гран-пры

свернуть

1994

Наталля Кудрына - Гран-пры

Наталля Тамэла - І прэмія 

Леанід Вайтовіч - І прэмія

Ларыса Грыбалёва - ІІ прэмія

Алёна Літоўка - ІІ прэмія

Таццяна Воранава - ІІ прэмія

Ірына Дарафеева - ІІІ прэмія

Таццяна Каліна - ІІІ прэмія

свернуть

1995

Ален - Гран-пры

Стэла - І прэмія 

свернуть

1998

Вікторыя Алешка - Гран-пры 

свернуть

2001

Дзмітрый Качароўскі - Гран-пры

свернуть

2003

Уладзімір Аўчароў  - І прэмія

Максім Сапацькоў - ІІ прэмія

Руслан Аляхно - ІІ прэмія

свернуть

2007

Алеся Кульша - Гран-пры

Анастасія Пагаржэльская - І прэмія

Ірына Вярковіч - ІІ прэмія

Павел Перавошчыкаў - ІІІ прэмія

свернуть

2009

Аляксандр Салаўёў - Гран-пры

Глеб Лапіцкі – Спецыяльны прыз імяУ.Мулявіна

Ульяна Шэлег - І прэмія

Маргарыта Халатава - ІІ прэмія

Дзяніс Вяршэнскі - ІІІ прэмія

 

свернуть

2011

Кацярына Худзінец - І прэмія

Дзяніс Пацэвіч - ІІ прэмія

Дар’я Кудрыцкая - ІІ прэмія

Андрэй Коласаў - ІІІ прэмія

Яўген Доліч - ІІІ прэмія

Радміла Сямёнава - ІІІ прэмія

свернуть

2012

Дар'я Шульгіна - І прэмія

Анастасія Філіпава - ІІ прэмія

Аляксей Чорны - ІІ прэмія

Кацярына Ганчарова - ІІІ прэмія

Вячаслаў Гаршкоў - ІІІ прэмія

свернуть

2013

Валерыя Грыбусава - Гран-пры і Спецыяльны прыз імя У.Мулявіна

Наталля Кірыенка - І прэмія

Ксенія Жук - ІІ прэмія

Андрэй Чабан - ІІ прэмія

Андрэй Цямчык - ІІІ прэмія

Ягор Шаранкоў - ІІІ прэмія

свернуть

2014

Аліна Молаш - Гран-пры і Спецыяльны прыз імя У.Мулявіна

Кацярына Шумская - І прэмія

Наталля Ламака - ІІ прэмія

Артур Міхайлаў - ІІ прэмія

Лідзія Заблоцкая - ІІІ прэмія

Андрэй Грыгор’еў - ІІІ прэмія

свернуть

2015

Таццяна Валахановіч - Гран-пры і Спецыяльны прыз Уладзіміра Мулявіна

Мікіта Касцюкевіч - І прэмія

Андрэй Цямчык - ІІ прэмія

Лізавета Войтуль - ІІ прэмія

Яўген Захарка - ІІІ прэмія

Дзмітрый Нікіцін - ІІІ прэмія

свернуть

2016

Аляксандр Саванец - I прэмія і спецыяльны прыз імя Уладзіміра Мулявіна

Ніна Жукоўская - II прэмія

Марына Бараноўская - II прэмія

Аляксандр Ласоўскі - III прэмія

Ксенія Бучылка - III прэмія

Аляксандра Вітушкіна - III прэмія

свернуть

2017

Вольга Булай - Гран-пры і Спецыяльны прыз Уладзіміра Мулявіна 

Ганна Трубяцкая - І прэмія

Аляксей Грыневіч - ІІ прэмія

Аляксандр Малашэнка - ІІІ прэмія

Мілана Урбановіч - ІІІ прэмія

 

свернуть

2018

Злата Ларчанка - І прэмія 

Аліна Чыжык - ІІ прэмія

Дзяніс Чуракоў - ІІІ прэмія

свернуть

2019

Яна Мармыш - Гран-пры і Спецыяльны прыз Уладзіміра Мулявіна

Дар'я Часлаўская - І прэмія

Ульяна Пяшкова - ІІ прэмія

Уладзіслаў Сазонаў - ІІІ прэмія

свернуть

2021

Ніколь Фургал - Гран-пры і Спецыяльны прыз Уладзіміра Мулявіна

Дзяніс Чуракоў - І прэмія

Ганна Цітовіч - ІІ прэмія

Ангеліна Васілеўская - ІІІ прэмія

свернуть